Tatra T-815 CAS 32

Cisternová automobilová stříkačka na podvozku Tatra 815. Posádku tvoří 4 muži (velitel, řidič-strojník, 2 hasiči). Obsah cisterny je 8200 litrů vody. Vozidlo používáme ke všem výjezdům. Je vybaveno elektrocentrálou, motorovou pilou, plovoucím čerpadlem a dýchacími přístroji.

Tatra T 815 CAS 32

Liaz 110 CAS K24

Cisternová automobilová stříkačka na podvozku Liat 110. Posádku tvoří 9 mužů (velitel, řidič-strojník, 7 hasičů). Obsah cisterny je 3000 litrů vody. Vozidlo používáme ke všem výjezdům. V současné době je vozidlo vyřezeno z důvodu technické závady.

Liaz 110 CAS K24

Přenosná požární stříkačka PPS 12

Přívěsná přenosná motorová stříkačka (dále jen PPS 12) se skládá z vlastní přenosné motorové stříkačky PS - 12 včetně příslušenství a přívěsu se skříňovou karosérií, kde je stříkačka uložena. Vnitřní prostor skříňové karosérie je speciálně upraven a vybaven požární výzbrojí. Stříkačka PPS 12 je určena pro požární jednotky v průmyslových a zemědělských závodech a menších obcích, kde jsou k dispozici dostatečné vodní zdroje. Vlastní stříkačku PS 12 R lze přenášet čtyřmi osobami a proto ji lze použít při hašení požáru k nasazení i na špatně přístupný vodní zdroj.

V dnešní době se stříkačka PPS 12 používá hlavně při požárním sportu. Hodně sportovních družstev ji má upravenou k tomuto účelu.

PPS 12  PS 12